Laminat Parke
     
Ana Sayfa | Firma Profili | Teknik Bilgiler |İletişim
 
 
:: LAMİNAT PARKE > Aquafloor ::
AQ4607 - Laminat Parke Aquafloor Sibirya Meşe
Okyanus İç Dekorasyon - AQ4607 - Laminat Parke Aquafloor Sibirya Meşe
 
           ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle size yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parkenin suya ve neme karşı mükemmel dayanım özelliği vardır. Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, kapalı teraslar için uygun bir malzemedir.

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke özellikle oteller, restoranlar, spor salonları, mağazalar ve ofisler gibi proje uygulamaları içinde önerilebilecek en uygun yer döşemesi çözümüdür.

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke yoğun yapısından dolayı klasik ahşap laminat parkelere oranla sesi daha fazla emme özelliğine sahiptir. Bu sayede adım atma esnasında oluşan topuk sesine karşı tok akustik bir efekt verir. Ahşap yer döşemesi hissiyatını kaybetmeden, gereksiz gürültüye izin vermez.

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke yüzeyi her zaman hijyen sağlayan poliüretan esaslı tabaka ile kaplıdır. Toz ve leke tutmaz. Ekstra güçlü aşınma tabakasına sahiptir.

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke bulunduğu çevrenin sıcaklık derecesini benimseyerek konforlu ve samimi bir ortam sağlar. Sıcaklık değişimlerine karşı aşırı çalışma yapmaz, kendi içinde absorbe eder.

           Aquafloor sudan etkilenmeyen laminat parke uygulaması ve bakımı çok kolay ve zahmetsizdir. İlk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur. Sağlığa zararlı malzeme içermeyen tamamen birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, geri dönüştürülebilinir, doğa dostu bir üründür.

           Serfleks A.Ş.tarafından üründen kaynaklı hatalara karşı 15 YIL GARANTİ ‘lidir.